دانلود پروژه اسیدکاری سازند Reviewed by Momizat on . مقاله ورد در مورد اسیدکاری سازند برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید :   توضیحات مقاله ای که میخام بخرم :  وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ور مقاله ورد در مورد اسیدکاری سازند برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید :   توضیحات مقاله ای که میخام بخرم :  وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ور Rating: 0

دانلود پروژه اسیدکاری سازند


مقاله ورد در مورد اسیدکاری سازند


برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید :

 


توضیحات مقاله ای که میخام بخرم 

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ورد، برای رشته سیالات، با عنوان اسیدکاری سازند ، نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پروژه میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


لینک دانلود رایگان بخشی از این مقاله :

برای دانلود رایگان خلاصه مقاله اسیدکاری سازند ، اینجا کلیک کنید


مشخصات این مقاله :

عنوان: اسیدکاری سازند

فرمت: ورد (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:۲۲ صفحه (فونت ۱۴)

منابع و ماخذ: دارد

شماره پروژه: ۲۰۰۷


 فهرست مطالب :

اثر پوسته ای۲ ….…………………………………………
طبقه بندی مکانیزم آسیب دیدگی۷ ..….………………………
انواع آسیب دیدگی سازند۹ …..………………………………
سیال پیشین۱۰ ………….…………………………………
اسید اصلی۱۱ …………….………………………………
بر هم کنش اسید و کانی۱۲ …….……………………………
سیال پسین۱۷………………………………………………

 


بخشی از این مقاله :

انگیزش سازند بروش اسیدکاری بمنظور برطرف کردن آسیب دیدگی سازند اطراف چاه انجام می شود. در این روش سیال(اسید) با فشار کمتر از فشار حد شکست سنگ مخزن بداخل سازند تزریق می شود.
اسیدکاری سازند از سال ۱۹۳۰ بعنوان یکی از بهترین روشهای انگیزش جهت بهبود بهره وری چاههای تولیدی نفت و گاز و همچنین تزریق پذیری چاههای تزریقی مورد توجه بوده است. بطوریکه قدمت آن به حفاری نیز می رسد[۱].با گسترش روزافزون کاربرد این روش برای سازندهای مختلف با مسایل و مشکلات جدیدی روبرو شد ,برای حل این مسائل افزایه های متعددی استفاده شد. با وجود عمیقتر شدن چاههاوسخت تر شدن شرایط در دماهای بالا و همچنین افزایش تعداد چاههای افقی این روش نیز به روز شده و هنوز بعنوان یک گزینه مناسب و مقرون به صرفه جهت انگیزش و بهبود بهره دهی مد نظر می باشد.

 


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت ورد (با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.


.


ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مکاله می باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا