دانلود پروژه مدل سازی کنترل بار ورودی-خروجی برای طراحی ظرفیت پویا در سیستم های برنامه ریزی تولید


دانلود مقاله ورد در مورد مدل سازی کنترل بار ورودی-خروجی برای طراحی ظرفیت پویا در سیستم های برنامه ریزی تولید


برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید :


توضیحات مقاله ای که میخام بخرم 

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ورد، برای رشته های مدیریت و اقتصاد ، با عنوان مدل سازی کنترل بار ورودی-خروجی برای طراحی ظرفیت پویا در سیستم های برنامه ریزی تولید  ، نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پروژه میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


لینک دانلود رایگان بخشی از این مقاله :

برای دانلود رایگان خلاصه مقاله مدل سازی کنترل بار ورودی-خروجی برای طراحی ظرفیت پویا در سیستم های برنامه ریزی تولید ، اینجا کلیک کنید . 


مشخصات این مقاله :

عنوان: مدل سازی کنترل بار ورودی-خروجی برای طراحی ظرفیت پویا در سیستم های برنامه ریزی تولید

فرمت: ورد (قابل ویرایش)

تعداد صفحات: 12 (فونت 14)

منابع و ماخذ: ندارد

شماره پروژه: w2030

 


 

 فهرست مطالب :

مدل های تصمیم گیری در برنامه ریزی تولید کشاورزی
برنامه ریزی تولید مشتری محور
مدل برنامه نویسی هدف برای برنامه ریزی تولید انبوه با محدودیت استفاده از منابع
تلفیق بر نامه ریزی و زمان بندی تولیدی: بازنگری کلی، چالش ها و فرصت ها
راه حل بنگاه دیجیتال برای برنامه ریزی و کنترل تولید یکپارچه
مدل برنامه ریزی چند دوره ای برای سیستم تولید گازی
شیوه اکتشافی کارامد برای برنامه ریزی میان مدت در تولید شامپو
مدل های برنامه نویسی ریاضی برای تولید زنجیره عرضه و برنامه ریزی حمل و نقل
مدل سازی برنامه ریزی تولید چند دوره ای فازی و مسئله منبع یابی با سطوح سرویس اعتماد پذیری
مدل سازی و شبیه سازی سیاست های تولید سفارش محور در تولید اتومبیل بنابر سفارش
تلفیق برنامه نویسی تولید و زمان بندی حفظ پیشگیرانه غیردوره ای
چکیده


چکیده و مقدمه :

 کنترل بار کار ، به عنوان یکی از مفاهیم جدید کنترل و برنامه ریزی تولید برای عملیات کاربردی محسوب می شود. اصل اساسی به صورت کنترل طول صف ها در جلوی ایستگاه های کاری بر روی کف تعریف می شود. در صورتی که این صف ها به صورت کوتاه نگه داشته شوند، آنگاه زمان انتظار و از این روی زمان تولید کل، کنترل خواهد شد. چهار سطح وجود دارد که در این چهار سطح، این کنترل صف ها را می توان انجام داد: سطح ارسال اولویت، سطح آزاد سازی شغل، سطح پذیرش شغل و ورود شغل. اولین مورد، یک مکانیسم نسبتا ضعیف برای کنترل صف ها می باشد. یک ابزار قوی تر یعنی، آزاد سازی یا انتشار شغل کنترل شده، مستلزم حفظ مخزنی از شغل های انتشار نیافته در دفتر برنامه نویس تولید است که تنها به کف در صورتی آزاد می شود که انجام این کار موجب نشود تا صف های طراحی شده فراتر از هنجار های از پیش تعیین شده باشد. هدف اصلی کنترل بار کار، برای افرادی که از کاربرد آن به عنوان روش انتشار شغل حمایت می کنند، به صورت کنترل طول صف ها در جلوی ایستگاه های کاری تعریف شده است. با این حال، هدف حقیقی، پردازش شغل مطابق با تاریخ تحویل بر اساس ظرفیت های بار کاری و ماشینی است. مرحله آزاد سازی شغل در صورتی کاملا موثر است که صف شغل ها در مخزن کنترل شود. در غیر این صورت، شغل ها ممکن است به مدت زمان طولانی در خزانه باقی بمانند و تاریخ تحویل خود را از دست می دهند. از این روی یک سیستم کنترل بار کاری جامع شامل مرحله جست و جوی مشتری برای کنترل ورودی یا نهاده کار و برنامه ریزی برای تعیین میزان ظرفیت در دوره های آینده است. روش ها و سیستم های انجام این کار در هر دوی مرحله انتشار شغل و تحقیق مشتری در مقالات قبلی ارایه شده است. هدف این مقاله ،ارایه نظریه ای برای کنترل بار کاری به شکل ریاضی است طوری که بتوان به ارایه روش های اجرای کنترل ورودی و خروجی کمک کرد. به این طریق می توان برنامه ریزی یا طراحی ظرفیت پویا را در مرحله جست و جوی مشتری و سفارش برای شرکت های سفارش تولید چند منظوره انجام داد. این نظریه نشان می دهد توجه ویژه ای باید به کنترل تفاوت های بین ورودی ها و خروجی های تجمعی طی زمان معطوف شود و نیازی به بررسی تک تک ورودی ها و خروجی ها نیست. یک روش برنامه ریزی وطراحی کلی را برای روش های برنامه ریزی تولید دیگر در اختیار می گذارند. برای مثال تعیین برنامه زمان بندی تولید در سیستم های MRP
لغات کلیدی: تولید بنا بر سفارش، برنامه ریزی تولید، مدیریت زمان، کنترل بار کاری، کنترل ورودی و خروجی، انتشار سفارش
مدل های برنامه ریزی تولید تحت عدم قطعیت: مقاله مروری
چکیده
در نظر گرفتن عدم قطعیت در سیستم های تولید، با پیشرفت زیادی همراه بوده است. مدل های برنامه ریزی تولید که عدم قطعیت را در نظر نمی گیرند، ایجاد تصمیمات برنامه ریزی ضعیف تر در مقایسه با مدل هایی که به طور صریح عدم قطعیت را در نظر می گیرند می کنند. این مقاله به بررسی منابع و مطالعات در زمینه برنامه ریزی تولید تحت عدم قطعیت می پردازد. هدف تحقیق، ارایه یک نقطه شروع در مورد مدل سازی عدم قطعیت در مسائل برنامه ریزی تولید برای محققان مدیریت تولید است. بررسی منابع انجام شده متشکل از 87 مقاله است که از 1983 تا 2004 به آن ها استناد شده بود. طرح طبقه بندی برای مدل های برنامه ریزی تولید تحت عدم قطعیت تعریف می شود.
لغات کلیدی: تولید، برنامه ریزی تولید، مدل سازی عدم قطعیت
مدلی برای تلفیق برنامه ریزی فرایند و تولید و کنترل در فرایند های ماشینی


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت ورد (تایپ شده و با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *