دانلود پروژه استفاده از مصالح تقویت شده در رفتار ارتعاشی ساختمان با قالب RC Reviewed by Momizat on . دانلود مقاله ورد در مورد استفاده از مصالح تقویت شده در رفتار ارتعاشی ساختمان با قالب RC برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید : [purchase_link id="7695" style="b دانلود مقاله ورد در مورد استفاده از مصالح تقویت شده در رفتار ارتعاشی ساختمان با قالب RC برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید : [purchase_link id="7695" style="b Rating: 0

دانلود پروژه استفاده از مصالح تقویت شده در رفتار ارتعاشی ساختمان با قالب RC

دانلود پروژه استفاده از مصالح تقویت شده در رفتار ارتعاشی ساختمان با قالب RC

دانلود مقاله ورد در مورد استفاده از مصالح تقویت شده در رفتار ارتعاشی ساختمان با قالب RC


برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید :توضیحات مقاله ای که میخام بخرم 

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ورد، برای رشته های مهندسی معماری و عمران ، با عنوان استفاده از مصالح تقویت شده در رفتار ارتعاشی ساختمان با قالب RC، نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پروژه میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


لینک دانلود رایگان بخشی از این مقاله :

برای دانلود رایگان خلاصه مقاله استفاده از مصالح تقویت شده در رفتار ارتعاشی ساختمان با قالب RC، اینجا کلیک کنید


مشخصات این مقاله :

عنوان: استفاده از مصالح تقویت شده در رفتار ارتعاشی ساختمان با قالب RC

فرمت: ورد (تایپ شده و قابل ویرایش)

تعداد صفحات: ۹ (فونت ۱۴)

منابع و ماخذ: ندارد

شماره پروژه: w2006


 

 فهرست مطالب :

خلاصه
مقدمه
مدل سازي نقاط URM
ملاحظات در ساختمانها
تحليل و مدلسازي غير خطي
مطالعه پارامتري
ويژگيهاي ديناميك
نيروي محوري و توزيع لحظه خم شدن
الگوي ارائه شده
منحني ظرفيت و مسطح انجام
نتايج

 


چکیده و مقدمه :

 

خلاصه
استفاده از مصالح ساختماني تقويت نشده مثل ديوار تيغه،در ساختمانهاي چهار چوب دار يك عمل متداول در هند ودر ساير نقاط جهان است. نقاط كشيده شده در روي نقشه عموماًدرطراحي در نظر گرفته نمي شود وساختمانها بصورت قالبهاي ساده طراحي مي شوند اين بررسي به تأثير مصالح ساختماني در مورد مرتعش بودن ساختمانها با قالب RCمي پردازد.به اين منظور ،سه ساختمان با ارتفاع چهار طبقه ،هشت طبقه وشانزده طبقه با نقشه يكسان درنظر گرفته شده اند.تحليل خطي وطراحي هرساختمان با قالب ساده به تناسب با مختصات روش هندي ها اجرا شده اند. تأثير نقاط كشيده شده در نقشه منجر به ارائه الگوها واجراي ارتعاشاتي مي شود كه با كمك تحليل آسان غير خطي مطالعه شده است .مشاهده شده است كه نقاط روي نقشه منجر به افزايش زياد سفتي وقدرت ساز مي شوددر حاليكه ظرفيت تغيير شكل سازه كاهش مي يابد درمورد يكنواختي ساختمانهاي قالب دار كه با مختصات طراحي شده اند؛ مشاهده شده است كه اين قالبها قبل از عناصر نابود مي شوند. مشاهده گرديده است كه به خاطر عمل ستوني يا پايه اي اين نقاط ، نيروهاي محوري بالايي در ستونهاي ساختمانهاي قالب دار يكنواخت ، بوجود مي آيد و در نتيجه ، ستونها زودتر از ساختمانهاي بدون قالب ، خراب مي شوند.

مقدمه:
در هند ، قالبهاي بتوني با مصالح تقويت شده، سيستم ساختاري متوالي در ساختمانها مي باشد . مصالح ساختماني به جاي عناصر ساختاري ، براي موارد زيباشناسي يا كاريردي مورد استفاده قرار مي گيرند. طراحان ، وجود آنها را ناديده مي گيرند و توجهي به امنيت ارتعاش آن يا به تأثير آن در قاليت ساختار ، نمي دهند. گرچه اينها به عنوان عناصر غير ساختاري در نظر گرفته مي شوند: اما اينها با قابل در تفامل هستند وقتي كه ساختمان در معرض بارهاي جانبي قرار مي گيرد مصالح مورد نظر به عنوان ستون هاي قطري در بين اتصالات قالب عمل مي كنند. اين ستون نظري منجر به افزايش قابل توجه سفتي و قدرت ساختار مي گردد . سفتي افزايش يافته ، نيروي اينرسي را در طول زلزله جذب مي كند. بر اساس تعاميل مصالح و قالب ، روشهاي خرابي كل ساختار عوض مي شود چهار نوع خرابي مشخص گرديده اند. ۱- تخريب كشش ستونها كه در نتيجه لحظات واژگوني در قالبها با نسبت يا ضريب يا ۲- لغزش برشهاي مصالح در طول اتصالات ملات بستر كه منجر به برش لوله ها در ستونها به علت اثر كم ستونها مي شود. ۳- تخريب فشردگي ستونهاي قطري . ۴- كشش قطري در طول زلزله – نقاط در معرض نيروها داخل صفحه و خارج صفحه قرار مي گيرند . در عمل صفحه ممكن است كه در هر كدام از سه حالت آخر ، تخريب شود. در مورد نقاط سست ، تخريب ممكن است انجام پذيرد به خاطر عمل كمانش – در عمل خارج صفحه ، نست n/t پايين : مكانيسم طاق زدن گسترش مي يابد . بطور كلي نقاط اول به صورت داخل صفحه شكسته مي شود و بعد تخريب مي گردند. پديده نهايي كاملاً پيچيده است تا در كليت اداره شود در مطالعه حاضر قدرت و تأثير نقاط داخل صفحه در نوع ارتعاش ساختمانهاي با قالب RC بررسي شده است.

 


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت ورد (تایپ شده و با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.
ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مکاله می باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا