دانلود پروژه مشکلات حسابداری: مقدمه ای بر تئوری حسابداری


مقاله ورد در مورد مشکلات حسابداری: مقدمه ای بر تئوری حسابداری


برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید :


توضیحات مقاله ای که میخام بخرم 

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ورد، برای رشته علوم اقتصادی و حسابداری ، با عنوان مشکلات حسابداری: مقدمه ای بر تئوری حسابداری ، نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پروژه میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


لینک دانلود رایگان بخشی از این مقاله :

برای دانلود رایگان خلاصه مقاله مشکلات حسابداری: مقدمه ای بر تئوری حسابداری ، اینجا کلیک کنید


مشخصات این مقاله :

عنوان: مشکلات حسابداری: مقدمه ای بر تئوری حسابداری

فرمت: ورد (قابل ویرایش)

تعداد صفحات: 6 (فونت 14)

منابع و ماخذ: ندارد

شماره پروژه: w2012

 

 فهرست مطالب :

چکیده
مقدمه
قالب کاری مفهومی در یک نگاه


چکیده و مقدمه :

 چکیده
مشکلات اخیر حسابداری، دانشمندان را برای بررسی مجدد فرایند های اموزشی بر خصوصیات نظی حسابداری به چالش کشیده است. این مسئله نخستین باری است که در مقالات علمی به طور رسمی مطرح می گردد. سری های مقالات به عنوان مکملی برای دوره های حسابداری مقدماتی محسوب می شوند که هر یک از عناصر اساسی حسابداری را با ساختارهای اصلی نظری ربط داده و در خصوص رابطه دوسویه منسجم و موارد مورد اندازه گیری مربوطه بحث کرده، به توصیف مثال های جدید از مشکللات حسابداری پرداخته و اطلاعات کتاب شناسی برای مطالعات بیشتر دانشجویان در جهت انتخاب نوع پژوهش در اختیار می گذارند. مربیان حسابداری در صورتی از سری های کامل استفاده می کنند که که زمان کافی داشته باشند و یا مقالات با موضوعات خاص نیاز داشته باشند. هر مقاله به طور مستقل انتخاب می گردد.
مقدمه
به عنوان یک مربی حسابداری، ما بینش اهداف اطلاعات حسابداری را حداقل در سطح مقدماتی از دست داده ایم. از این رو به منظور آموزش سناریوهای مکانیکی، کامپیوتری و مباحث مربوطه روی آورده ایم که اساس توسعه قابلیت های روحی روانی و پیش نیار عملیات حسابداری در زندگی می باشند. در حال حاضر حرفه حسابداری این را نوعی شیوه جدید اصول تفکر بر اساس سیستم های استاندارد عنوان کرده است. متخصصان مجرب حسابداری ارتباط آن را با قالب کاری از جمله اهداف اطلاعات حسابداری و سلسله خصوصیات کیفی می دانند. این سری مقالات افراد دانشگاهی را دعوت به بازبینی و دانشجویان را ترغیب به کشف مفاهیم پایه و نحوه انجام آنها ونحوه ارتباط تک تک اجزا و عناصر می کنند. به همین منظور، بخش دوم این فرایند را توجیه کرده و مقدمه ای مختصر در خصوص مهم ترین موانع نظری در اختیار خواهد گذاشت. در نهایت مدل مفهومی اولین عناصر حسابداری ارائه می شود.
چرا این سری ها؟

 


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت ورد (با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.


 


نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *