دانلود پروژه روش استاندارد آزمایش برای نقطه افت روغن روانساز Reviewed by Momizat on . دانلود مقاله ورد در مورد روش استاندارد آزمایش برای نقطه افت روغن روانساز برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید : [purchase_link id="9068" style="button" color="g دانلود مقاله ورد در مورد روش استاندارد آزمایش برای نقطه افت روغن روانساز برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید : [purchase_link id="9068" style="button" color="g Rating: 0

دانلود پروژه روش استاندارد آزمایش برای نقطه افت روغن روانساز

دانلود پروژه روش استاندارد آزمایش برای نقطه افت روغن روانساز

دانلود مقاله ورد در مورد روش استاندارد آزمایش برای نقطه افت روغن روانساز


برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید :توضیحات این مقاله

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ورد، برای رشته های مهندسی خودرو، مکانیک سیالات و مواد ، با عنوان روش استاندارد آزمایش برای نقطه افت روغن روانساز ، نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پروژه میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


دانلود رایگان بخشی از این مقاله :

برای دانلود رایگان خلاصه مقاله روش استاندارد آزمایش برای نقطه افت روغن روانساز، اینجا کلیک کنید


مشخصات این مقاله :

عنوان:روش استاندارد آزمایش برای نقطه افت روغن روانساز

فرمت: ورد (تایپ شده با قابلیت ویرایش)

تعداد صفحات:۱۰  (فونت ۱۴)

منابع و ماخذ: ندارد

شماره پروژه: w2068


 

 فهرست مطالب :

 هدف
مستندات مرجع
استانداردهایASTM
مجموعه اصطلاحات
تعاریف
بحث
نقطه لغت
خلاصه روش آزمایش
اهمیت و استفاده
لوازم
نمونه برداری
آماده سازی دستگاه
گزارش
دقت و تعصب
تکرار پذیری
قابلیت تکثیر
تحت تاثیر یا تعصب
کلمات کلیدی
روش کار


چکیده و مقدمه :

این استاندارد تحت علامت ثابت D566،مشخص می‌شود و عدد ، سال توافق آرامش را می‌دهد و در حالت تجدیدنظر ، سال آخرین کژی نظر را نشان می‌دهد. یک عدد در عدد در پرانتزها ، سال آخرین تصویب مجوز راه نشان می‌دهد. بالانویس (۴) ، یک تغییر مقاله‌ای را بعد از آخرین تجدیدنظر و یا تصویب مجدد نشان می‌دهد. این روش آزمایشگاهی به عنوان یک استاندارد ASTM-sp مشترک در ۱۹۲۴، پذیرفته شده است. این روش آزمایشی، برای استفاده توسط نمایندگان دولت برای جایگزینی روش ۱۴۲۱ از استاندارد روش آزمایشی فدرال، پذیرفته شده است.
۱٫ هدف
۱-۱) این روش آزمایشی، تعیین نقطه افت روغن روان‌ساز را نشان می‌دهد.
۱-۲) این روش آزمایشی، برای کاربرد در دماهای حمام بالای ۲۸۸ درجه سانتی‌گراد، توصیه نمی‌شود. برای دماهای بالاتر، روش آزمایشی D2265 باید استفاده شود .
۱-۳) این استاندارد، ادعای ایمنی در هنگام استفاده از آن دوران می‌کند. این جز مسئولیت کاربر است که ایمنی و شیوه‌های سلامتی را ساپورت کند و کاربردپذیری شروط تنطیمی را قبل از استفاده مشخص کند. برای شرح خطرات ویژه، تبصره ۲ را ببینید.


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت ورد (تایپ شده و با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.
ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مکاله می باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا