دانلود پروژه تاثرات زیست محیطی بر فرودگاه ها Reviewed by Momizat on . دانلود مقاله ورد در مورد تاثرات زیست محیطی بر فرودگاه ها برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید : [purchase_link id="8648" style="button" color="green" text="خرید دانلود مقاله ورد در مورد تاثرات زیست محیطی بر فرودگاه ها برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید : [purchase_link id="8648" style="button" color="green" text="خرید Rating: 0

دانلود پروژه تاثرات زیست محیطی بر فرودگاه ها

دانلود پروژه تاثرات زیست محیطی بر فرودگاه ها

دانلود مقاله ورد در مورد تاثرات زیست محیطی بر فرودگاه ها


برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید :توضیحات این مقاله

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ورد، برای رشته های محیط زیست و هوافضا ، با عنوان تاثرات زیست محیطی بر فرودگاه ها ، نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پروژه میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


دانلود رایگان بخشی از این مقاله :

برای دانلود رایگان خلاصه مقاله تاثرات زیست محیطی بر فرودگاه ها، اینجا کلیک کنید


مشخصات این مقاله :

عنوان:تاثرات زیست محیطی بر فرودگاه ها

فرمت: ورد (تایپ شده با قابلیت ویرایش)

تعداد صفحات: ۳۶ (فونت ۱۴)

منابع و ماخذ: ندارد

شماره پروژه: w2059


 

 فهرست مطالب :

 مقدمه
قانون گذاری محیطی
قوانین آمریکا
قوانین اتحادیه اروپا
ایالات متحده آمریکا
راهنمای محیط زیست  فرودگاه
اتحادیه اروپا
سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری
پروسه ی بررسی محیط زیست
سطوح بررسی و مستندسازی
هدف گذاری و هماهنگی نمایندگی
آماده سازی پیش نویس سند
هدف و نیازمندی پروژه
جایگزینها
محیط زیست متاثر از برخی عوامل
پیامدها / تاثیرارت زیست محیطی
مشارکت و بررسی عموم
آماده سازی نهایی سند
آماده سازی سند تصمیم گیری
کیفیت و آلاینده های هوا
تاثیرات هوانوردی
استانداردهای کیفیت هوا
تغییرات آب و هوایی و گازهای گلخانه ای
مواد سمی هوا
ارزیابی کیفیت هوا
به حداقل رسانی تاثیرات
منابع طبیعی و گونه های زیستی
منابع تاریخی، باستانی، معماری و فرهنگی


چکیده و مقدمه :

 مقدمه
فرودگاه ها نهادهایی هستند که تاثیرات بنیادی، اقتصادی، اجتماعی، و محیطی در سطح بومی، ایالتی، و حتی ملی دارند. آنها تقریبا در هر نقطه از دنیا، حمل و نقلی کارآمد را برای مسافرین و کالاها محیا میکنند، که نقش حیاتی در روندی به سمت جهانی سازی و ارتباطات بین تجارت بین الملل و اقتصاد محلی دارند. هرچند عموما سودهای اقتصادی فرودگاه ها و مسافرتهای هوایی شناخته شده هستند، اما در آنها هزینه های اجتماعی و محیطی مربوط به ساخت و اداره ی  فرودگاه ها نیز وجود دارد. مطالعات شروع شده در اواخر ۱۹۶۰  که تاثیرات زیست محیطی پروژه های فرودگاهی را ارزیابی میکرد به یک موضوع مهم در پروسه ی تصمیم گیری در آمریکا تبدیل شده بود، که اندکی بعد، در پی آن مطالعات مشابهی درباره ی پروژه های فرودگاهی در اروپا انجام شد. این مطالعات اولیه بر روی شناسایی و تلاش برای سنجیدن پتانسیل تاثیرات روی اصول پروژه-به-پروژه متمرکز شده بودند، این تحقیقات تا زمانی که پروسه ی برنامه ریزی و طراحی به نتیجه نرسیده بود، حتی در حد نظریه هم نبودند. این امر موجب تغییرات پر هزینه ای در پروژه جهت جلوگیری از منابع و عوامل آسیب پذیری که در زمان انجام پروسه ی برنامه ریزی و طراحی مطرح نبوند، میشود.
همچنان که قوانین و مقررات محیطی در طی زمان دگرگون شده است، رویکرد ارزیابی تاثیرات زیست محیطی فرودگاه ها و پروژه های فرودگاهی نیز تغییر یافته اند.
مدیران و مالکان فرودگاه ها در اکثر موارد نیاز به حداقل رسانی تاثیرات عملکرد و پروژه های فرودگاهی بر روی محیط زیست و جامعه اطراف را احساس میکنند و تاثیرات را بسیار زودتر از پروسه ی برنامه ریزی در نظر میگیرند. آنها همچنین شروع به اتخاذ رویکردی همه جانبه کرده اند تا راه های پایدارتر کردن فرودگاه ها و عملکردهایشان را شناسایی کنند. این فصل مروری است بر چهارچوب مقرراتی که فرودگاه ها عمل میکنند و بررسی پروسه ی زیست محیطی و بحثهای مختصری موضوعات اساسی محیطی که فرودگاه ها در اوایل قرن بیست و یک با آن مواجه میشوند.


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت ورد (تایپ شده و با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.
ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مکاله می باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا