دانلود پروژه اقليم و معماري Reviewed by Momizat on . دانلود مقاله ورد در مورد اقليم و معماري برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید : [purchase_link id="7693" style="button" color="green" text="خرید و دانلود مقاله"] دانلود مقاله ورد در مورد اقليم و معماري برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید : [purchase_link id="7693" style="button" color="green" text="خرید و دانلود مقاله"] Rating: 0

دانلود پروژه اقليم و معماري

دانلود پروژه اقليم و معماري

دانلود مقاله ورد در مورد اقليم و معماري


برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید :توضیحات مقاله ای که میخام بخرم 

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ورد، برای رشته های مهندسی معماری ، با عنوان اقليم و معماري ، نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پروژه میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


لینک دانلود رایگان بخشی از این مقاله :

برای دانلود رایگان خلاصه مقاله اقليم و معماري ، اینجا کلیک کنید


مشخصات این مقاله :

عنوان: اقليم و معماري

فرمت: ورد (تایپ شده و قابل ویرایش)

تعداد صفحات: ۱۰ (فونت ۱۴)

منابع و ماخذ: ندارد

شماره پروژه: w2007


 

 فهرست مطالب :

ظاهر منطقه
سکونت و بار
آرايش اندازه و ارزش
پيشرفت طرح
روشنايي روز و PVS
PVS و استراتژي تهويه‌ي طبيعي
محل

 


چکیده و مقدمه :

 براي تشخيص ظاهر منطقه نياز به تشخيص دادن بيشتر فرم ساختمان است. براساس تحقيقات بيشتري که براي انرژي در طرح دفتر شد (فصل ۳) آنها تصميم گرفتند که بازديد کننده‌هاي مرکز دفتر بايد در کفي به عرض تقريباً ۱۵m براي تهويه‌ي طبيعي هوا داشته باشند. بنابراين مشکل اتاق بازديد کنندگان با عنوان يک فرم مستطيلي با محورهاي باند دور شرق مغرب پابرجا بود.
براي in don landing green لازم بود که روي روشنايي روز مطالعه شود براي تشخيص محل، چپ براي PVS با سقف يا ديوار جنوبي. بحث lawleso داخلي (کسي بعضي مواقع از روشنايي روز بيزار بود) گروه طراحان را متقاعد کرد که روشنايي مستقيم نور خورشيد را مستثني کنند و يکنواختي خوبي از روشنايي روز بالاي همه‌ي آبراهه‌ها را خواستار شد. بنابراين طرح روشنايي سقف انتخاب شد. براي معماري خوب و جلوگيري از شکل کارخانه‌اي داشتن از eaw-taoth معمولي روشنايي شمالي سقف‌ها و پتانسيل افزايشي ظرفيت pv و طراحي متوالي از (جنبشي) کشيده شده (شکل ۶۰۴).
عامل ۸-۶% درصدي روشنايي روز نياز به cm500 داشت براي landing بيشتر وقتها بدون نور مصنوعي که نواحي law ling green با PVS تقريباً m2 750 بود. در نتيجه قسمت بالاي سر در جنوبي (قسمت پايين را خالي گذاشتند چون سايه‌اي توسط ماشين‌ها بود) در مکاني با m260 قابل دسترس بود و سقف دفتر را m2650 ممکن بود. واحد بارها ارزيابي شده بود تا به آساني وفق داده شوند.

 


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت ورد (تایپ شده و با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.
ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مکاله می باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا